У столичному Українському домі цими днями надзвичайно людно. До Міжнародного дня студента Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук влаштували аж три міжнародні освітянські виставки: «Освіта та кар’єра 2013», «Освіта. Робота. Підприємництво» і виставку закордонних навчальних закладів «Education abroad». Понад 200 вишів світу демонструють у Києві свої здобутки. Українського студента називають ласим шматочком, тому й переваги навчання за кордоном озвучують сміливо.

Українська освіта однозначно поза конкуренцією,  переконують біля вітчизняних стелажів,  бо спеціалістів готують на совість. Що там наші роботодавці, навіть іноземні зацікавлені в молодих кадрах з України.

А ось залишатися за кордоном чи ні, якщо запропонують, абітурієнт Олексій Онацький ще не вирішив. Однак здобувати ступінь магістра хлопець мріє саме в європейському виші. Адже, каже, його професія – інженер медичних апаратів – потребує інтернаціональних знань.

Голландець Мартін Браун про освітню виставку чув навіть  на батьківщині. Проте в Україні прагне визначитися не лише з майбутнім місцем навчання.

Обрати навчальний заклад на будь-який смак зможе кожен, адже виставка –  демонструє всі здобутки в галузі освіти, дає можливість обмінятися досвідом з іноземними колегами.

Чим лише не намагаються зацікавити відвідувачів виставки навчальні заклади: і літературою, і розмовою, і справою. Біля стелажа медуніверситету імені Богомольця пропонують навіть здоров’я перевірити.

Широкомасштабний міжнародний освітянський захід триває три дні. Всі охочі здобути освіту, отримати роботу чи зробити кар’єру можуть відвідати його до цієї суботи,16 листопада.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу