У Дніпропетровську відкрили сучасний майданчик для гри в баскетбол біля закладу освіти навчально-виховного об’єднання № 28 (вул. Володі Дубініна, 12). Це вже 208 спортивний майданчик, що відкритий у Дніпропетровській області в 2013 році. В урочистому відкритті взяли участь віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, депутати, жителі міста.

Загалом у Дніпропетровській області з 2010 року побудовано понад 1000 сучасних спортивно-дитячих майданчиків.

«Наша мета – залучити до занять спортом і здорового способу життя якнайбільше дітей та молоді. Ще в 2010 році було ініційовано регіональну програму зі встановлення спортивних і дитячих майданчиків. І мені приємно бачити, що команда управлінців, яка працює у регіоні, успішно вирішує соціально важливі завдання, продовжує реалізацію започаткованих програм і виходить з новими ініціативами. А з боку Києва ми підтримку забезпечимо», – сказав Олександр Вілкул.

Він також зазначив, що на новому баскетбольному майданчику в 2014 році пройде один із матчів Національного турніру шкільних баскетбольних команд Євро-2015 у рамках заходів, присвячених Євробаскету-2015.

«Євробаскет – це не лише спорт високих досягнень. Євробаскет – це розвиток масового спорту та здорового способу життя», – сказав Олександр Вілкул.

Розмір баскетбольного майданчика – 36×18 м. Він повністю відповідає всім необхідним стандартам для ігор і проведення змагань. Тут встановлено наливне гумове покриття, баскетбольні кільця та міні-футбольні ворота. Таким чином, на майданчику, крім баскетболу, жителі міста, зокрема підлітки та молодь, зможуть також грати в міні-футбол і стритбол.

Довідково

Новим імпульсом у розвитку спорту в Дніпропетровській області стало те, що Україна отримала право провести Чемпіонат Європи з баскетболу в 2015 році. Матчі цього турніру пройдуть у 8 містах, у тому числі і в Дніпропетровську. Для цього в обласному центрі будується сучасна багатофункціональна арена, на якій можна буде проводити змагання з багатьох видів спорту, а також влаштовувати концерти та виставки. Крім того, в Дніпродзержинську будується універсальна тренувальна база, яка після Євробаскету-2015 буде передана дитячо-юнацькій спортивній школі.

Прес-служба віце-прем’єр-міністра

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу