22 листопада в рамках проведення тижня позашкільної освіти та виховної роботи представники Київської міської державної адміністрації та засобів масової інформації відвідають Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району.

Вихованців ЦНТТМ «Сфера», яким керує  Олександр Тихопій, залучено до проектної діяльності, активної самостійної роботи. В гуртках основного та вищого рівнів (авіа-, авто-, судно-, радіоелектроніки та інших) вихованці мають змогу оволодіти конструкторсько-технологічною діяльністю, сформувати стійкий інтерес до пошукової творчої діяльності. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, змаганнях, займаються науково-дослідницькою, експериментальною, пошуковою роботою.

На базі ЦНТТМ «Сфера» організована діяльність відділень фізики й астрономії, технічних і комп’ютерних наук наукового товариства учнів Оболонського району в системі Малої академії наук. Створено Міський координаційний центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Києва. З цього часу МКЦНТТУМ здійснює координацію навчально-виховної, інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи міських позашкільних навчальних закладів м. Києва з науково-технічної творчості учнівської молоді. Центр організовує та проводить змагання з автомодельного, судномодельного, авіамодельного спорту, початкового технічного моделювання, інформаційних технологій, конкурси з радіоелектронного конструювання, ерудитів, захист проектних робіт, фестиваль повітряних зміїв тощо.

Проводиться діяльність закладу за такими напрямами позашкільної освіти: науково-технічний; спортивно-технічний; дослідно-експериментальний; художньо-естетичний; гуманітарний. Щороку майже 2,5 тис. вихованців віком від 5 до 21 року навчаються у гуртках ЦНТТМ «Сфера». А працюють тут заслужені працівники освіти України, заслужені тренери України, кандидати фізико-математичних і технічних наук, відмінники освіти України, майстри спорту. Завдяки їхній наполегливій роботі та своїм талантам вихованці Центру – постійні учасники та переможці міських, всеукраїнських і міжнародних конкурсів із науково-технічної творчості, а також всеукраїнських виставок: «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», «Обдаровані діти України», «Початкового технічного моделювання», Міжнародної виставки «Ярмарок ідей» в Москві.

Прес-центр Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу