Завтра, 19 листопада, 0 14:00 в рамках тижня позашкільної освіти та виховної роботи представники Київської міської державної адміністрації та засобів масової інформації відвідають Малу повітряну академію Солом’янського району.

У МПА, де директорує Геннадій Буравльов, працюють льотно-штурманські гуртки, гуртки з парапланеризму, авіамоделювання, автомодельного спорту, автомобільної справи та оркестр барабанщиць. На території МПА розташована єдина у Києві та одна з найкращих в Україні OFF-road-траса, на якій щорічно проходять Всеукраїнські та міжнародні змагання з автомодельного спорту. Для юнаків і дівчат, які захоплюються зброєю, працює стрілецький тир. Нещодавно було відкрито Центр інноваційних авіатехнологій, де юні конструктори мають можливість розробляти сучасні системи повітряного спостереження, а саме безпілотні літальні апарати-коптери, та брати участь у розробках авіаційних тренажерних комплексів.

Навчання з авіаційного профілю проводять досвідчені військові льотчики за спільними з Національним авіаційним університетом програмами. МПА плідно співпрацює з НАУ, НТТУ «КПІ», Аерокосмічним товариством України, Малою академією наук тощо.

Обов’язковою складовою у вихованні гуртківців закладу є ознайомлення з історією та традиціями авіації, де прикладом  є справжні герої «5 океану» – І. І. Сікорський, В. П. Чкалов, Ю. А. Гагарін, О. К. Антонов, С. П. Корольов. І як знати, можливо, через деякий час цей список поповниться прізвищами когось із випускників Малої повітряної академії.

Діяльність закладу охоплює такі напрями, як авіаційний, оборонно-масовий, національно-патріотичний, науково-технічний, художньо-естетичний; дозвільно-розважальний. Академію нагороджено дипломом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти на XIV міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта – 2011», дипломами на Всеукраїнській виставці – звіті «Країна майстрів», ІІ Національній виставці «Дитинство та школа». Учнів МПА відзначено грамотами від голови комітету Верховної Ради України з питань освіти, голови Київської міської державної адміністрації. Команди МПА є переможцями Чемпіонату світу з авіамодельного спорту, міжнародних і всеукраїнських змагань з автомодельного спорту.

Прес-центр Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу