Завтра, 21 листопада, об 11:00 в актовій залі головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка” (вул. С. Бандери,12) відбудеться урочисте відкриття IV міжнародного молодіжного фестивалю науки “Litteris et Artibus”.

Цей фестиваль сьогодні є одним із найбільших наукових форумів України. Метою заходу є сприяння формуванню молодої вітчизняної наукової еліти та розвиток міжнародної співпраці.

“Litteris et Artibus” є проектом-переможцем гранту Президента України для обдарованої молоді за 2012 рік.

Цьогоріч у межах “Litteris et Artibus” проходитимуть 9 міжнародних наукових конференцій, тематика яких охопить широкий спектр актуальних наукових напрямів – від комп’ютерних науки і архітектури до хімії та права. У конференціях візьмуть участь понад 800 молодих учених із 12 країн світу.

Також у межах заходу відбудеться міжнародний круглий стіл, присвячений сучасним проблемам молодіжної науки. У ньому візьмуть участь представники міжнародних та українських молодіжних громадських організацій науково-освітнього спрямування: EuroDoc (Європейська федерація національних асоціацій молодих науковців), MILSET (Всесвітній рух за проведення дозвілля в науці і техніці), Національні ради аспірантів Польщі (KRD та PDUT), Рада молодих учених при Держінформнауки України, Національний студентський союз України та ціла низка інших.

Під час круглого столу заплановано розпочати переговори щодо вступу України до EuroDoc, де наша держава досі не представлена, що сприятиме інтеграції української наукової молоді у європейську та світову наукову спільноту.

Докладну інформацію про молодіжний науковий форум можна отримати в Олександра Березка за тел. 067 369 80 34; berezko@gmail.com

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу