Говорити мовою Бальзака хоче найменше абітурієнтів - inozemni movy18 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов: англійської, німецької, французькою та іспанської. Наразі Український центр оцінювання якості освіти подає оперативні дані про явку випускників до пунктів тестування.  На англійську мову прийшло 92% від зареєстрованих, на німецьку – 89%, на іспанську – 81,1%. Найменша явка на тестування з французької  – 76%.

За кількістю зареєстрованих – найбільш популярною з іноземних є англійська мова. Складати її зголосилося понад 91 тисяча школярів, близько 5 тисяч записалися на тест з німецької, французької, іспанської.

Метою ЗНО з іноземних мов є виявлення рівня розмовної мови у випускників, адже, як пояснюють екзаменатори, зараз увесь світ прагне говорити. Завдання тесту були поділені на різні форми і для кожної розроблена окрема схема оцінювання. Найбільше за іспит з іноземної учасники ЗНО можуть набрати 56 тестових балів, які згодом перерахують за 200-бальною шкалою.

Абітурієнти уже намагаються підрахувати свій бал з іноземної мови, розміщують в соцмережах правильні відповіді на тести. Втім, офіційні відповіді на всі варіанти тестувань з англійської, німецької, французької та іспанської УЦОЯО будуть оприлюднені 9 червня о 16 годині.

Оперативну інформацію про порушення порядку проведення ЗНО Український центр оцінювання оголосить вже завтра.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *