21 листопада в Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться II міжнародна науково-практична конференція «Енергоефективний університет».

Організаторами конференції виступають Міністерство освіти і науки України, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Київський національний університет технологій та дизайну.

Захід присвячений питанням використання передових технологій у сфері енергозбереження та принципів побудови енергоефективних моделей вищих навчальних закладів. Програмою передбачене проведення пленарного засідання за участі представників МОН України, НАПН України, КМДА та представників бізнесу.

Для участі в конференції запрошені представники органів державної та місцевої влади, Всеукраїнської екологічної ліги, представництва Європейського союзу в Україні, Пекінського університету технологій і бізнесу (КНР), університету Нельсона Мандели (Південна Африка), Ставропольського технологічного університету сервісу (Росія), компанії «Regio-DesignGmbH» (Німеччина), вищих навчальних закладів України, вітчизняних і міжнародних організацій, бізнесу, фахівці, науковці. Загалом для участі у роботі конференції зареєструвалося понад 100 осіб.

Конференція передбачає проведення пленарного засідання, де буде заслухано наукові доповіді з проблем ефективного використання енергоносіїв в університетах та з питань екологічних аспектів.

Конференція супроводжуватиметься виставкою-презентацією сучасних розробок і технологій у сфері енергозбереження та конкурсом графічних студентських робіт «Плакатом по витратах», де студенти вправлятимуться в майстерності створення рекламних матеріалів на тему енергоефективності.

На завершення науково-практичної конференції учасникам буде запропоновано обговорення резолюції щодо пропозицій і заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності навчальних закладів бюджетної сфери.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу