Учора, 19 листопада, у ВПУ технологій і дизайну одягу (місто Київ) відбувся  регіональний семінар для відповідальних осіб від кожного професійно-технічного навчального закладу за введення інформації до Єдиної державної електронної бази з питань освіти для міста Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської та Закарпатської областей. 

У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Олена Хоменко, головний спеціаліст управління професійної освіти департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Галина Мариняко. 

Гостинно привітала всіх учасників семінару директор Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу Світлана Добровольська. 

Із доповіддю виступив начальник відділу реєстру Єдиної державної електронної бази з питань освіти Державного підприємства «Інфоресурс» Міністерства освіти і науки України Віктор Анохін, він зробив акцент на нормативно-правових актах, що регламентують створення Єдиної бази та етапи її впровадження у професійно-технічних навчальних закладах. Увагу присутніх звернули на те, що порядок внесення до Єдиної бази повних та достовірних відомостей і даних щодо контингенту учнів ПТНЗ детально регламентовано Інструкцією щодо внесення до Єдиної державної електронної бази з питань освіти контингенту професійно-технічних навчальних закладів. 

Єдина база постійно удосконалюється та розвивається, здійснюються різноманітні доповнення, покращення, спрямовані на ефективну роботу бази. Розробку функцій майже завершено, тому основні зусилля спрямовано на їх оптимізацію, поглиблення, підвищення зручності роботи тощо. 

На сьогодні до Єдиної бази, як до унікальної системи реєстрації, верифікації та обробки даних, підключено понад 2500 навчальних закладів та їх відокремлених структурних підрозділів, внесено дані щодо майже трьох мільйонів учасників освітнього процесу. 

Завершуючи роботу семінару, Віктор Анохін дав відповіді на чисельні запитання учасників.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу