Працівник Переяслав-Хмельницького університету став фіналістом «Караоке на майдані» - із дружиною та сином
Василь з дружиною та сином

Працівник соціально-гуманітарного відділу Переяслав-Хмельницького університету Василь Клименко став переможцем четвертого півфіналу «Караоке на майдані», який проходив 10 листопада 2013 року в місті Києві. Василь люб’язно згодився відповісти на кілька моїх запитань.

— Василю, як проходив четвертий півфінал?

— За п’ять днів до гри на електронну пошту я отримав назви восьми пісень, які треба було вивчити для участі в першому турі півфіналу. Усі п’ять днів репетирував пісні, хотів виступити якнайкраще. Четвертий півфінал складався з двох турів. У першому — серед 12 претендентів методом жеребкування було визначено чотири трійки учасників і пісні для співаків кожної трійки. Я потрапив у першу трійку, яка виконувала пісню Олени Ваєнги «Шопен». Що стосується пісні, то вона була досить складною, бо розрахована на жіночий голос. Моїми конкурентами були чоловіки, кожен із доволі сильним голосом, вони вдало виконали пісню. Я виграв тому, що моє виконання було специфічним і мало своєрідну інтерпретацію. Перший куплет я заспівав у низькій теситурі, а приспів на октаву вище. Таке виконання здивувало слухачів і більше їм сподобалося. Саме завдяки гучним оплескам глядачів я й потрапив до другого туру.

У другому турі учасники караоке виконували ту пісню, яку готували вдома. Я виконував пісню Григорія Лепса «Ну и что?». Слід зауважити, що на кожен півфінал були заготовлені спеціальні фішки з печаткою програми. Їх роздавали усім присутнім, які бажали взяти участь у голосуванні. І переможця визначали за кількістю фішок, які кидали у кашкет у руках співака. Двоє моїх конкурентів зібрали по 18 фішок, третій — 68, а я 185!

— Мабуть, дуже хвилювався і стомився? Хто був у групі підтримки?

— На Майдан прибув о 10-й ранку. Слід сказати, що того дня знімали третій і четвертий півфінали. Третій о 13-й годині, а четвертий, у якому я брав участь, о 15:00. За п’ять годин чекання свого виступу встиг повторити весь свій репертуар і підкріпитися чаєм із бутербродами. А намерзся так, що вже й виступати не хотілося! Була лише одна думка: «Відспіваю і швидше додому»!

А підтримували мене моя дружина Катруся та семимісячний синочок Денис. Хоча я й наполягав, щоб вони залишилися вдома, але дружина мене не послухала. Вона вірила, що я переможу й не хотіла втратити можливість побачити мій виступ на власні очі. Можливо, без підтримки мого сімейства і не було б перемоги… Стою, співаю, а перед очима Катруся й Денис — одразу додається впевненості та внутрішньої енергії, не відчувається холод і втома. Також приїхали мої два старші брати Дмитро й Володимир, родичі й знайомі із рідного села Степанки Черкаської області.

— Де можна подивитися запис передачі?

— Програма вийде в ефір 29 грудня 2013 року. А сам фінал відбудеться 5 січня 2014 року. Як сказав Кондратюк: «Хтось на Новий рік питиме шампанське, а хтось триматиметься за голову й думатиме, яку пісню заспівати у фінальній грі»! Я втретє перемагаю на караоке, тому ні страху, ні переживань уже не має. Навіть якщо й не виграю, то трагедією це не буде, бо сама участь у таких престижних конкурсах — великий успіх!

Побажаємо Василеві здобути перемогу та повернутися з фіналу за кермом новенької іномарки (саме такий приз чекає на фіналіста гри).

Людмила Левченко, Переяслав-Хмельницький університет

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *