Про безперечно міцний енергопотенціал держави і доцільне використання енергоносіїв в українських вишах 21 листопада говорили в Київському національному університеті технологій і дизайну. Тут перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма відкрив II Міжнародну науково-практичну конференцію «Енергоефективний університет».

До обговорення актуальних енергетичних питань долучилися представники не лише вітчизняного бізнесу, науки і влади, а й з-за кордону: Європейського Союзу, Китайської Народної Республіки, Німеччини, Росії, ба, навіть Африки. Усі наголосили на нагальності енергозбереження та пошуках альтернативних джерел, більш безпечних та екологічних.

У виші технологій та дизайну не один рік тривають роботи в цьому напрямі. Тому навчальний заклад запропонував найкращі результати наукових досліджень та інноваційні технології  до розгляду світової спільноти. Тут і натуральний одяг для дітей, і екологічне взуття, ігри для розвитку, засоби для очищення рідини та енергоощадні проекти.

Євген Суліма зазначив, що вже сьогодні можна говорити про результати впровадження енергоефективних технологій у ВНЗ: є і успіхи, і плани.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу