Школярки-дослідниці довели, що Wi-Fi шкідливий - images 10Дев’ятикласниці з Данії зробили світове відкриття. П’ять дівчаток науковим шляхом довели, що масове поширення бездротових мереж і пристроїв, пов’язаних із ними, шкодить людству.

Почали свій експеримент учениці з того, що провели спостереження, в ході якого з’ясували, як на людський організм впливають звичайні мобільні телефони. Так, наприклад, існує теорія, яка свідчить про те, що, якщо провести ніч поблизу мобільного, то вранці у людини можуть виникнути проблеми з увагою і фокусуванням погляду.

Далі школярки використовували в експерименті два лотки з насінням крес-салату. Перший вони помістили в кімнату з Wi -Fi , інший – розмістили в приміщенні, повністю ізольованому від бездротового зв’язку та інтернету.

З’ясувалося, що через 12 днів насіння, на яке не впливав Wi -Fi, природним чином проросло в лотку. А от інше насіння навіть не проклюнулося.

Отриманими результатами експерименту зацікавився вчений Каролінського університету, професор Хорсвейд (Швеція).

Спеціаліст вже в найближчому майбутньому готується повторити експеримент. При цьому вчений планує використовувати свою професійно обладнану лабораторію. Крім того, експерт хоче також запросити для тестів і цих школярок-експериментаторів, які надихнули його на нове дослідження.

За матеріалами сайту mama.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *