Переможців конкурсу творчості дітей і молоді з особливими потребами «Осінній водограй» визначено - 222717 1У рамках міського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, а також виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в столиці нагородили переможців Київського міського конкурсу творчості дітей і молоді з особливими потребами «Осінній водограй».

За результатами оцінювання журі було обрано переможців у п’яти вікових категоріях і 15 найкращих малюнків для виставки міського конкурсу. Переможці конкурсу отримали дипломи лауреатів І, ІІ та ІІІ ступенів, цінні подарунки та статуетку – символ конкурсу «Осінній водограй». Крім того, кожен учасник отримав диплом і пам’ятний подарунок.

Цьогоріч на конкурс було представлено 115 художніх робіт. Організатори відзначають – за допомогою різних технік і художніх засобів виразності кожен автор відобразив розмаїття сюжетних ліній. Українські мотиви, пейзажі природи в різні пори року, герої казок передають позитивний настрій і переносять у добрий, безпосередній, відкритий, наївний світ дитячих почуттів.

Організаторами заходу виступили: орган самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Печерська фортеця» за підтримки Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Київської міської державної адміністрації.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *