Магістрантів ЖДУ імені Івана Франка навчають сучасного управління - SY 3Днями в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся науково-практичний семінар «Сучасні підходи до управління навчальними закладами в умовах реформування освіти» для магістрантів спеціальності «Управління навчальним закладом».

Організаторами заходу виступили кафедра менеджменту освіти, економіки та маркетингу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України і кафедра педагогіки, психології та управління навчальними закладами ЖДУ імені Івана Франка.

Семінар ставив за мету сформувати у студентів магістратури бачення сучасної управлінської філософії, набуття теоретичних знань і практичних умінь щодо ефективного управління сучасними навчальними закладами в умовах реформаційних процесів в освіті.

Магістрантів ЖДУ імені Івана Франка навчають сучасного управління - SY 1Робота науково-практичного семінару «Сучасні підходи до управління навчальними закладами в умовах реформування освіти» розпочалась із підписання Угоди про спільну наукову та науково-педагогічну діяльність між ЖДУ імені Івана Франка та ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Підписаний документ передбачає проведення спільної навчальної практики та науково-методичного стажування студентів і викладачів на базі ВНЗ, проведення спільних наукових досліджень та їх апробація й обмін досвідом підготовки фахівців у галузі управління.

«Сьогодні ЖДУ імені Івана Франка є навчальним закладом із студентоцентрованим навчанням. Саме тому ви – виш, який розвивається і саме завдяки цьому у вашому виші 10 тисяч студентів. Деякі столичні виши можуть позаздрити досягненням ЖДУ, бо там іде вал, а у вас – конкретика. Ваші магістранти, які приїздили до нас на конференцію, справили на нас дуже гарне враження. З ними у нас попереду проведення спільних наукових заходів, конференцій, видання спільних наукових робіт і проведення спільних досліджень», – зауважив завідувач кафедри менеджменту освiти, економіки та маркетингу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Василь Яковець.

Магістрантів ЖДУ імені Івана Франка навчають сучасного управління - SY 4«Попри те, що наша кафедра педагогіки, психології та управління навчальними закладами є молодою, але вже має такі тісні зв’язки з провідною установою України, що визначає політику управління навчальними закладами держави. Це надзвичайно важливо. Та оцінка, що дав Університет менеджменту освіти, є надзвичайно високою для нас. Сподіваюсь, що співпраця буде плідною», – сказав ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

За тим перед магістрантами-франківцями виступили викладачі кафедри менеджменту освіти, економіки та маркетингу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». У виступах вони зосередилися на питаннях актуальних проблем реформування вищої освіти України в контексті Болонського процесу, компетентнісного підходу в управлінській діяльності керівника ЗНЗ, наукових основ і технології управлінського рішення в системі освіти, а також формування іміджу навчального закладу.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *