Відтепер студенти КНУ імені Тараса Шевченка займатимуться спортом і в гуртожитку - dfg3Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський і декан історичного факультету Віктор Колесник разом зі студентами історичного факультету – мешканцями гуртожитку № 7, що по вулиці Ломоносова, 61, урочисто відкрили спортивний зал для студентів. 

За словами заступника декана історичного факультету з виховної роботи Юрія Гомана, ця урочиста подія втілювалася в життя впродовж кількох років спільними зусиллями ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, історичного факультету, первинної профспілкової організації, студентської ради та всього студентства. Важливо також зазначити, що спортивний інвентар та обладнання (а це ? фітнес-станція, тенісний стіл, велотренажери, римські стінки, набір гантелей тощо), яким оснащено спортивну залу, було придбано за активної матеріальної підтримки почесного президента будівельної компанії «Ліко-Холдінг» Ігоря Лисова, а також голови первинної профспілкової організації університету Володимира Цвиха. 

Відкриття тренажерного залу – непересічна подія для життя студентської громади гуртожитку. Університет і особисто ректор піклуються не лише про підготовку фахівців і професіоналів своєї справи, а й про здоров’я та спортивний розвиток молодого покоління. В умовах сучасного світу, коли людина повинна бути всебічно розвинена як морально, так і фізично, такі гуртожитки Шевченкового університету, як № 7, стають справжніми європейськими кампусами – з високими умовами для проживання, дозвілля та саморозвитку.

Без сумніву, новий тренажерний зал вже найближчими днями наповниться студентами, які користуватимуться ним для здобуття перемог: для одних – над собою, а для когось – на спортивних аренах. Дороговказом для студентів-істориків є твердження стародавніх греків, які створили європейську цивілізацію: «У здоровому тілі – здоровий дух!».

Прес-служба КФВС МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *