Чотирикласниця встановила світлофор у Донецьку - SVTLOFORka 1618875 84278151У Донецьку на прохання дитини встановили новий світлофор. Листа правоохоронцям написала чотирикласниця. Просила зробити регульованим перехрестя, яке їй доводиться самостійно перетинати щодня.

Альбіна Логвинова навіть намалювала цю ділянку в рамках конкурсу “Міліція очима дітей”, аби правоохоронці нарешті зробили її дорогу до школи безпечнішою.

“Шановний міліціонере, просимо вас поставити світлофор на зупинці “Психоневрологічний диспансер” – це дуже небезпечне перехрестя. Я дуже на вас сподіваюся”, – написала школярка ДАІ.

Там до прохання чотирикласниці поставились серйозно. Врешті все було зроблено, і на прохання дівчинки на перехресті, яке вона назвала небезпечним, встановили світлофор. Раніше в Києві через поламаний “збожеволілий” світлофор на перехресті вулиць Льва Толстого та Жилянської пішоходам кілька днів доводилось перебігати пожвавлену проїжджу частину. Світлофор показував то дозвільний, то заборонний сигнал, що збивало з пантелику перехожих.

За матеріалами ТСН.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *