Працівники позашкільної освіти отримали заслужене визнання - lkjhdТрадиційно наприкінці листопада в столиці відбувається міське свято «День позашкільника». Ініціативу започаткували в 2002 році у рамках акції «Театр – дітям». Із цієї нагоди 21 листопада в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася й церемонія нагородження найкращих працівників позашкільної освіти.

Так, з нагоди відзначення Дня працівників позашкільної освіти, за високі досягнення в роботі, вагомий особистий внесок у справу розбудови столичної освіти позашкільники отримали подяки Київської міської державної адміністрації, грамоти та подяки Депратаменту освіти і науки, молоді та спорту, а також відзнаки Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

Привітати позашкільників завітав заступник голови КМДА Віктор Корж.

«Переконаний – втілювати в життя завдання позашкільної освіти в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», покликані найкращі кадри з унікальними здібностями та високими моральними якостями. Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість з особливим талантом, що заохочує дітей до навчання і творчості, здійснює виховання засобами театрального мистецтва. Саме тому міська влада підтримує ініціативу проведення окремого свята для позашкільників, а також має намір посилити соціальних захист і цієї категорії бюджетників», – зазначив Віктор Корж.

Він також зауважив, що позашкільні навчальні заклади є і залишаються осередками всієї організаційно-масової роботи з дітьми та молоддю. Їх інфраструктура має відповідати сучасному рівню. Так, наступного року планують провести капітальний ремонт приміщення актової зали та заміну обладнання Київського палацу дітей та юнацтва. У проекті передбачено заміну сценічного обладнання, сидінь, електрообладнання, відновлення роботи системи вентиляції, теплового забезпечення, пожежогасіння, встановлення обладнання для відеозйомки та сурдоперекладу.

Завершилось свято позашкільників творчими дарунками у виконанні народного артиста України Іво Бобула, популярної співачки Наталії Валевської, учасників проекту «Голос країни» – дуету «Тірамісу», а також народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Квіти України».

Прес-служба Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *