23 – 24 листопада 2013 року в ТРЦ «Мегамолл» відбулась презентація IV профорієнтаційної виставки навчальних закладів.

Основна мета заходу – надати можливість усім майбутнім студентам відвідати та отримати інформацію від 45 навчальних закладів одночасно, запропонувати актуальні послуги, які потрібні студентам для навчання, а також забезпечити цікавою та корисною інформацією школярів, студентів та їхніх батьків.

Ініціаторами проведення профорієнтаційної виставки виступили ВОО ЦПП «Лотос», відділок Жіночий Клуб «Жемчужина», за підтримки Вінницької облдержадміністрації, Вінницької обласної Ради, департаменту освіти і науки ОДА та Громадської ради при ОДА.

У цей період майбутні абітурієнти повинні визначитись із вибором професії, отримати інформацію щодо умов вступу, а також заощадити час при виборі навчального закладу. Особливо гостро стоїть ця проблема для дітей із сільських і районних шкіл, які не мають можливості відвідати багато навчальних закладів і зробити порівняльні висновки. Тому тут усі охочі протягом двох днів мали можливість ознайомитись та отримати необхідні відомості.

Відвідала виставку і заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова.

Оглянувши презентації всіх навчальних закладів, Любов Спірідонова зазначила, що такі заходи є досить актуальними і необхідними. Адже, за її словами, це дає можливість вишам презентувати себе, а майбутнім студентам – зробити правильний вибір майбутньої професії. Важливим є той факт, що цього року на виставку приїхало чимало учнів, батьків і вчителів із районів та сіл області. Любов Спірідонова наголосила, що саме ця категорія населення не завжди має можливість відвідати таку кількість навчальних закладів, яка представлена на виставці.

Позитивним є й той факт, що цьогоріч на виставці представлені навчальні заклади і з інших областей.

За інформацією Вінницької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу