0 333
На Всеукраїнському юнацькому турнірі з фрі-файту збірна Луганщини посіла третє місце 14 Червня, 2012 Педагогічна Преса

Збірна, у складі якої 9 сєвєродончан, завоювала бронзовий кубок у командному заліку і 8 особистих медалей: 2 – «золота», 4 – «срібла»,  2 – «бронзи».

Помірятися технічною майстерністю і силою духа на татамі Всеукраїнського турніру зі фрі-файту «Кубок Карпат», зібралися 1 – 3 червня в місті Чортків Тернопільської області, 70 молодших (10 – 11 – 12 років) та старших (12 – 13 – 15 років) юнаків. Вони представляли 11 спортивних клубів з 9 областей України. Організатором турніру виступило Тернопільське відділення Всеукраїнської федерації фрі-файту і контактних єдиноборств. Об’єктивність оцінки роботи спортсменів у змаганнях забезпечувала суддівська колегія, сформована керівництвом федерації в Києві.

Бронзовим призером у командному заліку «Кубка Карпат» стала збірна Луганської області, що складається з учнів Школи-гун фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових і оздоровчих систем (наставник А. Сербін). Сєвєродонецькі єдиноборці поступилися тільки гостям із Запоріжжя і господарям.

Золотим призером у вазі  52 кг і найтехнічнішим бійцем «Кубка Карпат» у 2012 році визнаний наш 15-річний Павло Аністратенко. Золото у вазі  42 кг приніс Сєвєродонецькій команді 12-річний Данило Журбенко.

Срібними призерами турніру стали Рафаїл Фаустів (13 років, 42 кг), Станіслав Подрєзов (15 років, 52 кг), Іван Андрєєв (15 років,  57 кг) і В’ячеслав Оніпко (15 років,  63 кг).

Бронзові медалі «Кубка Карпат» здобули Олексій Мірошник ( 11 років,  32 кг) і Владислав Парамонов (11 років,  37 кг).

Однак, як з’ясувалося, зовсім не спортивні успіхи найбільше запам’яталися хлопцям з команди Луганщини. Найяскравіші і незабутні враження у них залишилися від визначних пам’яток тернопільського краю, культури та доброти сердець його привітних господарів.