Діти працівників Рівненської АЕС повернулися із оздоровчого табору поблизу Стокгольма. Це – перша група дітей рівненських атомників, які оздоровлювалися у Швеції, усього протягом літнього сезону  там відпочинуть  132 дитини віком до 12 років. Їх супроводжуватимуть спортивний інструктор, кухар та прибиральниця.
Наташа та Лео Андерсони починаючи з 1987 року приймають у своїй приватній садибі поблизу Стокгольма дітей Чорнобиля, а з минулого року – ще й дітей працівників Рівненської АЕС.  Наташа Андерсон приїздила до Кузнєцовська, у результаті було підписано договір про відпочинок дітей із цього міста у Швеції. Гостинні господарі не лише забезпечують дітям комфортні умови проживання та екологічно чисте харчування, а й організовують екскурсії до музеїв, аквапарку, оглядові тури до столиці Швеції.
Минулого літа цей оздоровчий табір уперше прийняв 22 дитини із Кузнєцовська. Основні витрати взяли на себе спонсори, а перевезення дітей та супроводження їх до Швеції забезпечив профком Рівненської АЕС.
За матеріалами прес-служби РАЕС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *