Школярі Сумщини змагалися з радіотехнічного конструювання - vghДнями Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю провів обласні змагання учнівської молоді з радіотехнічного конструювання. Змагання проходили на базі Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді. 

У змаганнях взяли участь команди вихованців із 6 позашкільних навчальних закладів області, а саме: Глухівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Роменського міського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Лебединського центру позашкільної освіти, Буринського районного будинку дітей та юнацтва, Кролевецької районної станції юних техніків, Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді. 

У рамках співпраці з вищими навчальними закладами в роботі змагань взяли участь представники кафедри «Електроніка та комп’ютерна техніка» Сумського державного університету.

За підсумками змагань переможцями у командній першості стали:

– команда Роменського ЦПО та РТМ – І місце, керівник команди Ю. Строкань;

– команда Буринського БДЮТ – ІІ місце, керівник команди О. Овсієнко;

– команда Глухівського ЦДЮТ – ІІІ місце, керівник команди В. Ковальчук.

В особистому заліку серед вихованців молодшої вікової групи перемогу вибороли: Антон Бережний, вихованець Роменського ЦПО та РТМ, – І місце; Андрій Рожков, вихованець Лебединського ЦПО, – ІІ місце; Андрій Кириченко, вихованець Кролевецької СЮТ, – ІІІ місце.

Переможцями старшої вікової групи стали:

– Віктор Матяш, вихованець Роменського ЦПО та РТМ, – І місце ;

– Антон Савченко, вихованець Буринського БДЮТ, – ІІ місце;

– Олександр Сидоренко, вихованець Глухівського ЦДЮТ, – ІІІ місце.

Переможці змагань були нагороджені грамотами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, а також заохочувальними призами, наданими представниками кафедри «Електроніка та комп’ютерна техніка» Сумського державного університету.

За інформацією Управління освіти і науки Сумської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *