Електронна реєстрація. Понад 18 тисяч малюків Дніпропетровщини влаштовано до дитсадків - imagesІз грудня минулого року понад 18 тисяч дітей Дніпропетровщини отримали місце в дитячому садку за допомогою електронної реєстрації. Загалом за цей час за допомогою електронного сервісу зареєстровано понад 40 тис дітей, серед яких є й ті, хто за віком має піти до дитсадка через рік чи два. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков під час селекторної наради з керівниками міст та районів.

«Електронна реєстрація дала змогу батькам самостійно контролювати наявність і звільнення місць у дитячих садках, пересування черги, процес зарахування. Це зробило систему зарахування дитини до дитсадка більш прозорою. Обласній владі ця система дозволила заздалегідь, розуміючи потребу в місцях на один-два-три роки вперед, формувати додаткові групи», – зазначив Дмитро Колєсніков.

Також керівник регіону акцентував увагу голів міст і районів на необхідності підключення до інтернету, створення сайтів та організації електронної реєстрації дітей у щойно відкритих дитячих садках.

«Дитячий садок, що відкривається, повинен мати свій сайт, електронну екскурсію та електронну реєстрацію для того, щоб батьки могли безперешкодно влаштувати дитину до нового дитячого садка, а фахівці – прорахувати план щодо кількості дітей на наступні роки та передбачити розширення кількості місць і груп», – сказав Дмитро Колєсніков.

Сьогодні, щоб записати малюка до дитячого садочка, необхідно зайти на портал єдиного освітнього центру Дніпропетровщини http://dp.isuo.org, де знаходиться реєстраційна форма. З порталу можна перейти на сайт будь-якого дитсадка регіону. Окрім електронної реєстрації, на порталі можна дізнатися інформацію про дошкільний заклад: гуртки, які в ньому діють, додаткові заняття, режим роботи, а також переглянути віртуальну 3D-екскурсію http://dnepredu.com/uk/site/virtualna-podorozh-doshki.html .

Із 1 грудня 2012 року реєстрація до дитсадків у паперовому вигляді більше не проводиться. Тож ті батьки, які не можуть зареєструвати дитину самостійно через інтернет, звертаються до дошкільного навчального закладу. Там дані про дитину до електронної бази даних вносить відповідальна особа.

Інформацію, яку батьки вказують про дитину в електронній реєстраційній формі, зможуть побачити тільки працівники освіти.

За інформацією Дніпропетровської ОДА

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *