Євген Суліма зустрівся зі студентами Київського університету права НАН України -26 листопада 2013 року Київський університет права Національної академії наук України відвідав перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма.

Під час візиту відбулася зустріч зі студентами університету. Молодь мала можливість безпосередньо поставити запитання Євгену Сулімі, порадитися та, в результаті конструктивного діалогу, знайти відповіді на чимало проблем студентства.

Перший заступник міністра розповів студентам про заходи, які сьогодні реалізуються Міністерством освіти і науки України в сфері модернізації та реформування системи вищої освіти. Зокрема, йшлося про нові законопроекти в галузі освіти, формування державного замовлення та налагодження співпраці між роботодавцями та вищими навчальними закладами, участь органів студентського самоврядування в організації навчального процесу у ВНЗ.

Під час зустрічі Євген Суліма звернув увагу студентів на необхідність займати активну позицію в громадському житті та самоуправлінні у своїх вищих навчальних закладах, а також підтвердив готовність Міністерства до конструктивної співпраці зі студентськими лідерами.

Студенти порушили питання щодо працевлаштування, ступеневої освіти в Україні, конкурентоспроможності випускника вітчизняного вузу на ринку праці в Європі, доступності вищої освіти в Україні.

Зацікавила Євгена Суліму пропозиція щодо співпраці КУП НАНУ з МОН України, з якою виступив голова Наукового товариства студентів університету студент третього курсу юридичного факультету Андрій Матат.

Окрім того, Євген Суліма роз’яснив позицію уряду щодо призупинення процесу підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Перший заступник міністра наголосив на важливості таких зустрічей, на його переконання, саме за допомогою доцільних думок та ідей, у результаті спільної роботи, вирішуються проблемні питання. На завершення зустрічі Євген Суліма порадив студентам думати про майбутнє не завтра, а вже сьогодні.

Євген Суліма зустрівся зі студентами Київського університету права НАН України - 1141

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *