28 листопада 2013 року о 12.00 у Великій фізичній аудиторії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (пр. Перемоги, 37, корпус № 1, перший поверх) відбудеться урочисте відкриття-презентація аудиторій, переобладнаних для організації і проведення дистанційного навчання. 

У церемонії візьмуть участь другий президент України Леонід Кучма, Президент Словацької Республіки у 1999-2004 роках Рудольф Шустер, ректор Центрально-Європейського університету міста Скалиця Гейде Шварцзова, почесні гості з Російської Федерації, Великобританії, представники Міністерства закордонних справ України та міжнародних організацій, викладачі, аспіранти та студенти НТУУ «КПІ».

Обладнання для теле-, відеотрансляцій і проведення відеоконференцій встановлено в трьох аудиторіях на 50, 100 і 350 осіб, причому найбільше студентів може прийняти історична Велика фізична аудиторія КПІ, якій майже стільки ж років, скільки самому університету. Великі інтерактивні екрани та потужні комп’ютери дають змогу проводити лекційні та семінарські заняття з використанням сучасних підходів на високому рівні за участю викладачів і студентів університетів різних країн.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» у 2013 році став учасником Європейського освітнього проекту з організації та проведення навчання студентів різних країн із використанням сучасного обладнання телетрансляцій, що встановлене в трьох навчальних аудиторіях. Цей проект започаткував Центрально-Європейський університет м. Скалиця (Словацька Республіка), який створив розгалужену мережу аудиторій для телемостів у Словацькій Республіці, Великобританії, Французькій Республіці, Російській Федерації. Тепер до неї долучилася й Україна.

Пілотною для співпраці в рамках проекту в НТУУ «КПІ» обрано спеціальність «Екологічний менеджмент», за якою київські студенти-магістранти мають можливість здобути подвійний диплом НТУУ «КПІ» та Центрально-Європейського університету. Відтак програмою заходів також передбачена презентація Світового центру даних при НТУУ «КПІ» «Геоінформатика і сталий розвиток».

Підхід почесних гостей і учасників церемонії до преси – о 13:00.

Акредитація ЗМІ 27 грудня до 19:00 за тел. 454-99-29 та 097-938-60-75

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу