Вінницькі пляжі поставили під патруль студентів - патрульЗ 12 червня у Вінниці працюють «Пляжні патрулі», участь в яких візьмуть близько сотні волонтерів із вищих навчальних закладів міста, вони будуть стежити за порядком на пляжах та розважатимуть відпочиваючих дітей.

Про це повідомляє відділ у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.

Відтепер кожного дня з 11.00 до 16.00 на чотирьох муніципальних вінницьких пляжах – «Хімік», центральний пляж «Кумбари», пляж по вулиці Гонти та біля Парку Дружби народів – діятиме студентський рятувальний патруль. У всіх – жовті футболки, за цією формою патруль одразу можна впізнати. Таку працю багатьом зараховують як літню практику, тому охочих потрапити до служби патрулю чимало.

«На щастя, поки ми працюємо, нещасних випадків не було, у нас завжди на пляжах спокійно і багато позитиву, – розповідає куратор молодіжного проекту «Пляжний патруль» Максим Галінський. – Ми проводимо різні розважальні заходи: малюємо фарбами візерунки на тілі, які дуже подобаються і дітям, і їх батькам, проводимо турніри з футболу, а цього року ще будемо проводити цікаву гру клюквінбол (так званий, стилізований волейбол)».

Вже традиційно координувати проект буде здійснювати Молодіжна рада спільно. Цього року до неї приєднається комунальний заклад «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

Як повідомив начальник відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов, перед початком кожного патрулювання молодь проходить чіткий інструктаж з усіма відповідними службами.

«Учасники проекту мають усі необхідні «гарячі» номери телефонів, на які слід телефонувати у разі виникнення того чи іншого екстреного випадку», – говорить Руслан Анфілов.

Долучитись до руху «Пляжний патруль» та інших літніх молодіжних програм можуть усі бажаючі. всю необхідну інформацію можна отримати за телефоном 50-82-13 (Центр підліткових клубів «Універ”).

За матеріалами vinnitsa.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *