На прикладі дитячого садочка луцьким комунальникам показали, як потрібно прикрашати свої території -У Луцьку на території ДНЗ № 11 «Золота рибка» відбулася акція з квіткового оформлення «Посади квітку дбайливими руками – хай розквітне місто разом з нами!» з участю заступника міського голови Святослава Кравчука, начальника відділу екології Луцької міської ради Бориса Сороки, начальника управління освіти Олега Гребенюка, а також завідуючих дошкільних закладів міста та представників комунальних підприємств, інформує «Під прицілом».

«Силами вихователів, дітками та їх батьками на території садочку створено 6 альпійських гірок, 6 казкових містечок для відпочинку малюків. Працівники закладу самостійно  збирають насіння квітів, вирощують розсаду. Лише цього року вони виростили 1 500 шт. віоли, 1500 шт. сальвії, 2000 шт. чорнобривців і висадили їх на прилеглій території. Тому можна з впевненістю казати, що вихованці цього закладу ніколи не поламають дерево чи кущ», – сказав Борис Сорока.

До першого липня всі комунальні підприємства, школи та дошкільні заклади, а також підприємства й установи міста повинні завершити роботи з благоустрою та озеленення своїх територій, на це є розпорядження міського голови.

Під час акції були вручені подяки та нагороди керівництву і працівникам ДНЗ № 11 «Золота рибка».

За матеріалами p-p.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *