Журналісти Тернопільської ОДТРК створили низку сюжетів про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з багатодітних сімей, що опинились у скрутних умовах та потребують захисту і підтримки суспільства.

У такий спосіб телевізійники ОДТРК долучились до благодійного марафону «Добро повертається», який стартував на Тернопільщині з ініціативи Управління у справах сім’ї та молоді обладміністрації.

Акція проводиться в області четвертий рік поспіль. Протягом попередніх років зусиллями доброчинців на потреби понад тисячі дітей було зібрано більше, ніж півтора мільйона гривень. Крім грошової допомоги, дітям подаровано одяг, взуття, предмети побуту, іграшки, оргтехніку, канцелярські та господарські товари, продукти харчування, солодощі.

Цьогоріч організатори марафону знов сподіваються на добросердя краян. Усі заходи висвітлюватиме інформаційний партнер акції – Тернопільська ОДТРК.

В ефірі телекомпанії з обласної філармонії транслюватиметься благодійний концерт «Добро повертається».

Також глядачі візьмуть участь у доброчинному телеаукціоні «Українські вечорниці» та побачать роботу учасників проекту «Я волонтер».

Показ фінального етапу та підсумки благочинного марафону «Добро повертається» на Тернопільській ОДТРК відбудеться напередодні Дня Святого Миколая 18 грудня.

Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу