Міністр екології виступив у Національному університеті фізичного виховання та спорту - fgjhМіністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков виступив в актовій залі Національного університеті фізичного виховання та спорту, де поспілкувався зі студентами вищого навчального закладу.

«Екологічна сфера є інтегрально пов’язаною з економікою, соціальною та науковою галузями. Адже комплексне запровадження сучасних підходів у сфері екології, збереження довкілля – є невід`ємною частиною загальної мети політики будь-якого уряду, будь-якої країни – покращити якість життя своїх громадян, забезпечити процвітання прийдешніх поколінь. Цієї мети неможливо досягти без вашої допомоги», – зазначив Олег Проскуряков.

«В екології немає політики. Ми маємо єдину мету – це чистота нашої держави. Ми всі живемо в цій країні і відповідальні за те, що ми залишимо майбутнім поколінням», – додав міністр екології та природних ресурсів України. 

Окрім того, міністр обговорив зі студентами низку питань, зокрема щодо освітньої галузі, інтеграційних процесів з ЄС тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *