27 листопада 2013 року Студентська Рада Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова оприлюднила своє звернення до студентів університету. 

«Студентська Рада Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова щиро пишається активною громадською позицією драгоманівців, які не залишаються осторонь проблем рідного народу», – йдеться у зверненні. 

Зокрема, в заяві Студентської Ради зазначено, що для студентів університету імені Михайла Драгоманова європейські стандарти є пріоритетом у реформуванні освіти в Україні загалом. «Тому ми закликаємо усіх драгоманівців як справжніх європейських студентів відстоювати власні переконання, дотримуючись демократичних принципів волевиявлення, не порушуючи навчально-виховного процесу в своєму вищому навчальному закладі та гордо несучи звання Студента – високоосвіченої, толерантної, розумної особистості, рушія позитивних змін у суспільстві», – наголошується у зверненні. 

Студентська Рада Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова звертається до своїх колег-студентів з проханням бути виваженими й мудрими у своїх рішеннях і вчинках, не зважати на провокації та маніпуляції з боку різних політичних сил та пам’ятати, що лише завдяки конструктивним діалогам вдасться досягнути ефективних результатів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу