27 листопада  заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський зустрівся з представниками благодійного фонду LEGO Foundation (Королівство Данія) на чолі з головою департаменту наукових досліджень фонду Ендрю Болінгтоном. 

Уже понад 3 роки в рамках «Програми Сприяння освіті» діє Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та компанією LEGO Foundation. 

За цей час фондом LEGO Foundation поставлено лего-конструктори у навчальні заклади м. Києва, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Львівської та Донецької областей. Це дало змогу залучити до конструювання понад 10 тисяч дітей дошкільного віку та учнів початкової школи. 

В рамках програми «Сприяння освіті» було проведено низку семінарів, тренінгів, виставок та інших заходів. 

Нагадаємо, що Україна стала п’ятою державою у світі, що приєдналась до Програми. Серед країн-учасниць проекту – Бразилія, Китайська Народна Республіка, Північна Африка та Республіка Індія. 

Під час візиту в Україну інспектори з Данії відвідали київські дошкільні навчальні заклади № 800 та № 655. Ендрю Болінгтон на зустрічі з заступником Міністра висловив своє захоплення «вмінням українських дошкільнят розкривати секрети лего». 

Заступник міністра Борис Жебровський подякував представникам фонду за їх високу оцінку і запевнив, що Міністерство освіти і науки України також високо оцінює благодійну діяльність фонду LEGO Foundation і буде надалі сприяти впровадженню в навчально-виховний процес дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів лего-конструювання. 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу