Про це повідомляється в заяві Профспілкового комітету студентів і Ради студентського самоврядування, опублікованій на веб-сайті Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 26 листопада 2013 року.

«Сподіваємося, що всім політичним силам, які беруть участь у протистоянні з приводу угоди про Асоціацію України та ЄС, вистачить громадянської мудрості та зрілості вирішити спірні питання мирним політичним шляхом», – заявили студенти. 

Окрім того, Профспілковий комітет і Рада студентського самоврядування академії наголосили про свою повну та беззастережну підтримку курсу євроінтеграції України.

Зокрема, в заяві йдеться про те, що угода про Асоціацію з Європейським Союзом є свідченням довгоочікуваного цивілізаційного вибору переважної більшості української спільноти, який спрямований на утвердження в нашій державі досконалих європейських стандартів життя, дотримання прав людини, забезпечення реальних можливостей соціально-економічного прогресу України.

Водночас Профспілковий комітет і Рада студентського самоврядування академії не вважають доцільною участь студентів свого вищого навчального закладу в масових заходах і силовому протистоянні, які організовуються політичними силами з різними поглядами на євроінтеграційний процес.

«Ми не збираємось брати участь у подібних акціях та не будемо сприяти будь-яким політичним силам у залученні студентів до участі в них, оскільки не зможемо гарантувати їх безпеку, вберегти від провокацій, не кажучи вже про те, що така участь відволікає студентів від аудиторної та самостійної навчальної роботи», – зазначається в заяві.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу