«Студентська рада Київського лінгвістичного університету підтримує прагнення студентів, які бачать Україну повноправною процвітаючою країною європейської спільноти. Для студентів КНЛУ бути європейцем – означає бути культурною і освіченою людиною з високим рівнем знань, висококваліфікованим фахівцем у своїй галузі», – зазначається у заяві, оприлюдненій 28 листопада 2013 року на веб-сайті Київського лінгвістичного університету.

Зокрема, Студентська рада усвідомлює, що наполегливе навчання є магістральним шляхом досягнення європейських стандартів. 

Як повідомляється, Студентська рада КНЛУ пишається тим, що абсолютна більшість студентів університету усвідомлює значення і важливість набуття знань для обраної професії, що в майбутньому сприятиме їхньому кар’єрному зросту: «Час, що виділяється на навчання, студенти використовують ефективно, відвідуючи аудиторні заняття та виконуючи всі вимоги навчального плану».

Окрім того, Студентська рада поділяє стурбованість студентів КНЛУ тим, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС призупинено. Вони розуміють, що це найголовнішим чином пов’язано з непростою економічною ситуацією в країні. Проте європейська перспектива України залишається незмінною.

У своїй заяві Студентська рада КНЛУ закликала усіх студентів університету висловлювати свою громадянську позицію і відстоювати свої переконання, дотримуючись принципів вільного волевиявлення, діяти в рамках закону, не порушувати громадського порядку, не бути об’єктом маніпуляцій із боку окремих політиків.

За матеріалами Київського лінгвістичного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу