28 листопада 2013 року Вчена Рада, профком співробітників, профком студентів та аспірантів, студентське самоврядування Національного транспортного університету звернулися до студентів і співробітників університету.

«Ми віримо, що ваші громадянські, патріотичні почуття та політичні переконання – не лише емоції, але й продумані й обґрунтовані світоглядні принципи», – повідомляється на веб-сайті Національного транспортного університету.

Зважаючи на зростання громадських акцій, Вчена Рада та студентське самоврядування НТУ звертаються до студентів із проханням поміркованого, виваженого ставлення до ситуації в країні.

Зокрема, в спільній заяві повідомляється про підтримку курсу європейської інтеграції України, прагнення до зближення освітніх просторів України та ЄС та активну позицію студентської спільноти, яка була і залишається рушієм позитивних перетворень у державі.

Окрім того, Вчена Рада та студентське самоврядування НТУ закликали співробітників і студентів університету дотримуватися етичних і правових норм у своїй громадській активності.

За матеріалами Національного транспортного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу