Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк під час зустрічі зі студентами Херсонського державного аграрного університету заявив про необхідність активізації співпраці між обласною владою та молодим поколінням, зокрема студентством. 

«Молодь є рушійною силою змін, ініціатором нових ідей та інноваційних проектів», – наголосив він. 

Як зазначив Микола Костяк, влада регіону поступово створює комфортні умови для життя людей усіх вікових категорій, зокрема молоді. Зокрема, в 2013 році успішно реалізується обласна програма «Молодь Херсонщини» на 2011  -2015 роки, важливим завданням якої є створення належних умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку молоді, підвищення її ролі в розбудові демократичного громадянського суспільства. 

Усе це є свідченням поступового впровадження в нашому регіоні європейських стандартів життя. 

«Як зазначив Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів, курс на євростандарти для України є незмінним, але їй необхідно стати економічно міцнішою та сильнішою, – нагадав Микола Костяк. – Глава держави цілеспрямовано працює в напрямі створення європейського рівня життя, але інтереси українського народу та всієї Держави для нього завжди стоять на першому місці». 

Голова обласної державної адміністрації вкотре закликав молодь до тісної співпраці: «Саме ваша активна життєва позиція змушує нас замислюватися над прогресивними методами в розбудові області та всієї країни. На ваших плечах, безумовно, лежить майбутнє Української держави». 

За матеріалами Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу