Фестиваль студентської творчості «Барви осені» визначив переможців - askjkСолісти народної вокальної студії Сумського державного університету здобули відзнаки на XVI Міжнародному фестивалі-конкурсі студентської художньої творчості «Барви осені». Творче змагання проходило 21 – 22 листопада 2013 року в місті Києві та зібрало студентів, зокрема іноземних, понад 20 вищих навчальних закладів України. У вокальному жанрі свої здібності демонстрували 70 вокалістів.

Студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Вікторія Ковтун здобула перемогу в номінації «Народна пісня». З перших нот української пісні «Гай зелененький» вона «запалила» глядацьку залу своєю харизмою та силою голосу.

Студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сергій Пономаренко виборов диплом ІІ ступеня в номінації «Естрадна пісня» з-поміж 40 вокалістів. Він підкорив слухачів виконанням складної в музичному та емоційному сенсі композиції «Слова остались мне».

Першокурсниця юридичного факультету СумДУ Яна Леонтенко стала лауреатом ІІІ ступеня в номінації «Народна пісня». Дівчина зачарувала публіку мелодійним та емоційним співом, виконавши український народний твір «Чом ти не прийшов» у сучасній обробці.

Усі представники Сумського державного університету запрошені до участі у святковому гала-концерті.

За інформацією СумДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *