Майже 200 випускників ЗДМУ отримали направлення на працевлаштування - big 131122 rozp3130 випускників першого медичного, 51 – другого медичного та 11 – фармацевтичного факультетів, які навчаються за кошти державного бюджету, отримали направлення на працевлаштування в дев’яти областях України та АР Крим. Більшість випускників працюватимуть у закладах первинної ланки охорони здоров’я на посадах лікарів загальної практики-сімейної медицини. Найкращі випускники ЗДМУ за результатами рейтингового оцінювання рекомендовані для працевлаштування на кафедрах університету.

Державну комісію з розподілу випускників очолив ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник. Замовника – Міністерство охорони здоров’я, – представляв заступник директора департаменту роботи з персоналом, начальник відділу освіти та науки професор Олександр Волосовець, який напередодні зустрічався із студентами і прочитав блискучу лекцію.

У складі комісії: начальники департаментів охорони здоров’я та керівники об’єднань «Фармація» Запорізької, Кіровоградської областей – Віталій Казека та Олег Рибальченко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи та звернень громадян департаменту охорони здоров’я Херсонської області Лариса Бакалова, голова обкому профспілок медичних працівників Запорізької області Алла Тонковид, проректори ЗДМУ, декани, голова профкому співробітників та студентів.

Прес-служба ЗДМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *