Творчий звіт благодійного проекту «З теплом у серці» в МДУ відвідала Людмила Янукович - lkju26 листопада 2013 року в актовому залі Маріупольського державного університету відбувся творчий звіт благодійного проекту «З теплом у серці», який реалізується з 2006 року за ініціативи студентської ради МДУ з метою привернення уваги молоді до проблем соціально незахищених категорій населення та формування у студентів активної громадянської позиції.

У рамках проекту студенти проводять різні благодійні акції, спрямовані на підтримку малозабезпечених сімей, ветеранів, дітей, які потребують дорогого лікування, надають допомогу школярам зі слабким зором, озвучуючи та записуючи на диски підручники, реалізовують авторські проекти.

Звітний концерт проекту «З теплом у серці» став значущою подією в історії університету, адже дружина Президента України Людмила Янукович, яка протягом багатьох років активно займається благодійною діяльністю, вперше відвідала Маріупольський державний університет. 

Програма творчого вечора містила виступи кращих вокалістів і танцювальних колективів університету.

На завершення концертної програми відбулося нагородження активістів проекту «З теплом у серці» за участю ректора Костянтина Балабанова, Маріупольського міського голови Юрія Хотлубея та народного депутата України Олексія Білого.

Людмила Янукович подарувала студентському активу сертифікат на придбання комп’ютеру, а у відповідь студенти вручили їй символічний сувенір у формі серця на згадку про зустріч.

Перебуваючи в МДУ, дружина Президента України Людмила Янукович висловила захоплення численними благодійними проектами ініціативної студентської молоді. Вона була вражена, що за короткий строк Маріупольський державний університет став одним ыз кращих вузів не тільки Донеччини, а й України, і побажала студентам добре вчитися та прославляти свою альма-матер.

У свою чергу, активісти проекту «З теплом у серці» подякували Людмилі Янукович, зазначивши, що її приклад і надалі надихатиме студентство університету робити добро, керуючись покликом серця.

Після візиту до МДУ Людмила Янукович відвідала Третій Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних виконавців (з оркестром) «Музичний листопад», який щорічно проходить під її патронатом.

За інформацією прес-служби Маріупольського державного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “Творчий звіт благодійного проекту «З теплом у серці» в МДУ відвідала Людмила Янукович”
  1. Вместо того, чтобы писать про её присутствие, лучше бы побольше уделили внимания конкурсанткам. Ведь идея всего мероприятия совсем не в Людмиле Янукович.

  2. Кожен із нас, де б не знаходився, може робити людям добро. Допомогти іншій людині перейти в небезпечному місці дорогу, пропустити в черзі жінку з дитиною чи інваліда, подати руку допомоги в скрутну хвилину, розділити чиєсь горе — не можна перелічити всіх випадків, коли одна людина може і повинна допомогти іншій. Головне — не пройти мимо, не відвернутись, не відводити очей вбік.

  3. Добре, коли роблють щось добре. Стільки бруду навколо, надія є тільки на молодь.

  4. Радує, що сучасну молодь цікавлять не тільки модні гаджети, але і є серед них небайдужі до інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *