З метою підбиття підсумків першого анкетування в рамках соціально-екологічного проекту «Чисте місто – район – мікрорайон» нещодавно в залі засідань морського терміналу «Ніка-Тера» (ВАТ «МСП Ніка-Тера») за участі департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації та адміністрації Корабельного району відбулась зустріч керівництва морського терміналу з викладачами, студентами та учнями Чорноморського державного університету імені Петра Могили та Вищого професійного училища суднобудування міста Миколаєва. 

Під час зустрічі студенти та учні – учасники «Екопатруля» – розповіли про перші позитивні результати анкетування населення в рамках проекту. Зазначено, що покращення санітарно-екологічного стану міста, в якому ми живемо, залежить і від свідомості жителів Миколаєва. «Екопатруль» продовжить вивчення проблеми охорони навколишнього середовища району.

Робота в рамках проекту дає можливість учнівській і студентській молоді – майбутнім кваліфікованим робітникам і спеціалістам – набути досвіду у вирішенні екологічних проблем та підвищенні екологічної культури населення, займати активну життєву позицію.

За інформацією Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу