27 листопада міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом Київського національного лінгвістичного університету.

Під час зустрічі міністр поінформував присутніх про основні пріоритети зовнішньої політики України, детально зупинившись на зусиллях керівництва держави, спрямованих на реалізацію євроінтеграційного курсу України, докорінну модернізацію всіх сфер життєдіяльності країни у відповідності до європейських стандартів. Леонід Кожара наголосив, що за останні роки Президентом та урядом України було проведено масштабну роботу з метою здійснення необхідних для цього реформ. 

Водночас, міністр зазначив, що з огляду на низку проблем торгово-економічного характеру, зокрема, у відносинах з Російською Федерацією, як Україна, так і Європейський Союз на сьогодні не готові до підписання Угоди про асоціацію. Він наголосив, що, приймаючи відповідне рішення, Президент та Уряд України керувалися виключно інтересами Української держави, необхідністю протягом найближчого часу врегулювати усі суперечливі моменти, які існують у трикутнику Україна-ЄС-Росія та вийти на укладення Угоди про асоціацію з більш сильними та стабільними для нашої держави позиціями.

Леонід Кожара запевнив, що курс на європейську інтеграцію для України залишається незмінним та безальтернативним, оскільки він відповідає очікуванням та інтересам переважної більшості українського суспільства.

Керівник українського зовнішньополітичного відомства також відповів на низку запитань студентів та викладачів університету, що стосувалися як пріоритетів зовнішньої політики України, так і ролі молоді у суспільно-політичному житті держави.

За інформацією прес-служби МЗС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу