Судові справи за фактами нецільового використання севастопольською школою підводного плавання для дітей-інвалідів «Дайв» частки земельної ділянки та звільнення нею самостійно зайнятих земельних ділянок ухвалою Господарського суду м. Севастополя припинено. Школа продовжує працювати в робочому режимі.

«Я задоволений, що ця справа завершилася саме так. Суд своїм рішенням захистив права дітей з інвалідністю на дозвілля та заняття фізичною культурою та спортом», – прокоментував рішення суду Олексій Журавко.

Він також зазначив, що заняття у спортивних школах і секціях, участь у змаганнях відіграють важливу роль у реабілітації дітей з фізичними обмеженнями, підвищують адаптацію інвалідів до умов життя, розширюють їхній світогляд і функціональні можливості.

Нагадаємо, у вересні 2013 року на адресу урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка надійшло звернення від засновників і вихованців школи підводного плавання для дітей з обмеженими можливостями «Дайв» із проханням допомогти відстояти їхні права та інтереси. За повідомленням заявників, прокуратура Гагарінського району м. Севастополя подала позовні заяви про розірвання договору оренди земельної ділянки між Севастопольською міською радою та ПП «Дайв».

Олексій Журавко миттєво відреагував на звернення, скерувавши звернення у відповідні інстанції з проханням розглянути це питання, захистити законні права осіб з інвалідністю.

Прес-служба урядового уповноваженого з прав інвалідів

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу