МОН: перший Всеукраїнський вебінар із питань дошкільної освіти дітей з особливими потребами - відбувся - 1328 листопада під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського проведено перший Всеукраїнський вебінар-семінар із питань дошкільної освіти дітей з особливими потребами. 

Під час проведення семінару науковці та практичні працівники в галузі освіти та медицини говорили про досвід у роботі з дітьми дошкільного віку з особливими потребами. 

Переглянули вебінар-семінар, який транслювався в режимі онлайн на Освітньому порталі “Педагогічна Преса”, майже 2,5 тисячі респондентів. 

Цікавість до теми зрозуміла. Адже в Україні для дітей з особливими потребами працюють понад 2 тисячі закладів санаторного, спеціального та комбінованого типу, де разом із  дошкільною освітою діти отримують корекційно-відновлювальну та реабілітаційну допомогу. 

Наказом Міністерства освіти і науки України у травні 2013 року було утворено робочу групу, до складу якої ввійшли провідні фахівці в галузі освіти та медицини, а на офіційному сайті Міністерства започатковано окрему спеціальну рубрику: «Дошкільна освіта дітей з особливими потребами». Передбачено, що мультиформатний контент рубрики міститиме нормативну базу, відео- та аудіоматеріали, поради педагогам та батькам. 

Запланована ще низка заходів щодо вирішення питань здобуття дошкільної освіти дітей з особливими потребами. 

Планується провести серію таких семінарів окремо з кожної нозології. Матеріали вебінар-семінару можна переглянути на освітньому порталі “Педагогічна Преса”.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *