Скарбничка студентської збірної поповнилася п’ятнадцятьма медалями 27 Всесвітньої універсіади-2013, що проходить в Казані. На разі на рахунку українців одна золота медаль, дев’ять срібних та п’ять бронзових.  Бронзу у боротьбі на поясах у вільному стилі у вазі до 76-ти кілограмів із рахунком 8:1 виграла студентка Харківської державної академії фізичної культури Людмила Нікітіна.  Срібло чоловічої збірної зі спортивної гімнастики у командному турнірі вибороли студент Київського національний університет імені Т. Г. Шевченка Ігор Радивілов. Студент Класичного приватного університету Олег Степко, студент Національний університету фізичного виховання і спорту України Олег Верняєв, студент Національної академії внутрішніх справ Петро Пахнюк та студент Луганського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Студент Національного університету фізичного виховання  і спорту України Руслан Дмитренко (майстер спорту міжнародного класу) фінішував другим у спортивній ходьбі на 20 кілометрів, пропустивши уперед лише росіянина Андрія Кривова. За що здобув для України ще одне «срібло». Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник оцінив успіхи українських спортсменів і привітав молодь з перемогами. «Прийміть мої сердечні вітання з нагоди успішного виступу на XXVІІ Всесвітній літній Універсіаді – здобуттям чотирьох срібних і двох бронзових медалей з веслування академічного, срібної медалі з гімнастики спортивної в командному заліку та бронзової медалі з боротьби на поясах. Ваші срібні та бронзові медалі мають для України і численних шанувальників цих видів спорту вагу золота. Упевнений, що ви та всі спортсмени національної збірної докладуть максимум зусиль, щоб закріпити цей успіх і завоювати нові медалі для нашої країни. Бажаю вам та вашим тренерам міцного здоров’я, подальших успіхів і нових перемог!»