Міністерство оборони розпочало роботу зі створення військових ліцеїв у Миколаєві, Полтаві та Кіровограді. Про це повідомив заступник міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський під час відеоконференції у Будинку Уряду.

За його словами, в 2013 році зроблено значні кроки в галузі ідеологічної роботи та військово-патріотичного виховання молоді.

«Із метою збереження фондів і матеріальної бази військових частин, що скорочуються в результаті заходів реформування, створення умов для підвищення мотивації представників молоді до військової служби в Збройних Силах України, міністр оборони України прийняв рішення створити ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в містах Миколаєві, Полтаві та Кіровограді. Цю роботу вже розпочали відповідні структурні підрозділи Міністерства оборони та Генерального штабу, командування видів Збройних Сил», – повідомив Володимир Можаровський.

Заступник міністра оборони України, керівник апарату зазначив, що з 1 вересня 2014 року у зазначених ліцеях розпочнуть навчання понад 1600 юнаків.

Прес-служба Міністерства оборони

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу