Україна готова до членства в ЄС, - зазначив Володимир Козак на зустрічі в Національному транспортному університеті - ssjkk28 листопада 2013 року міністр інфраструктури України Володимир Козак зустрівся зі студентами та викладацьким колективом Національного транспортного університету.

Володимир Козак наголосив, що Україна продовжить рухатися євроінтеграційним курсом. Призупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом обумовлене виключно економічними ризиками погіршення життя громадян України.

«Асоціація – це ще не членство в Євросоюзі. Ми не отримаємо одразу безвізовий режим із країнами ЄС і не почнемо завтра жити краще. Асоціація – це насамперед взяття на себе великих зобов’язань. Приміром, за оцінками Єврокомісії в сфері транспорту, на автомобільному транспорті необхідно 3 – 5 років, на залізничному – 8 – 10 років, у дорожній галузі – 3-6 років, щоб змінити усю структуру, привести у відповідність усі нормативно-правові акти, щоб європейська спільнота визнала, що в цих напрямах Україна готова до членства в ЄС», – зазначив Володимир Козак. 

Україна готова до членства в ЄС, - зазначив Володимир Козак на зустрічі в Національному транспортному університеті - sskkkЗа його словами, на шляху до таких змін уряд зобов’язаний враховувати економічний інтерес, жодним чином не зменшувати соціальну захищеність населення України та спрямовувати зусилля на підвищення добробуту громадян.

Міністр інфраструктури України розповів про перспективи вітчизняної транспортної галузі, відповідаючи на запитання студентів Національного транспортного університету. Україна прагне розвивати транспортний сектор економіки за кращими світовими стандартами і значні кроки в цьому напрямі вже зроблено.

За інформацією Міністерства інфраструктури України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *