Понад 800 шкільних редакторів, кореспондентів і фотографів 27 листопада прибули до Київського палацу дітей та юнацтва. Тут стартувала традиційна прес-толОка дитячо-юнацьких ЗМІ, де учні столиці та декількох українських міст вдовольняють жадобу до журналістики на майстер-класах уже визнаних майстрів пера, мікрофона і камери. Тримати увагу слухачів гімназистка Катя й до цього вміла. Однак сьогодні дівчина хвилюється. Каже, що велика конкуренція, учасників багато, і всі вони мріють про мас-медіа.

Юних медійників організатори випробовували і медіаатракціонами, і майстер-класами від профі. Премудрощів фотомистецтва цього дня навчав і фотохудожник Сергій Щелкунов, до того ж у темряві. Знає, чим здивувати молодих і перспективних, бо викладацький досвід має багатий.

Досвід, набутий на прес-толоці, має стати в пригоді – вважає і перший секретар Національної спілки журналістів Сергій Томіленко. Тому на прикладах демонстрував майбутнім колегам корисність соціальних мереж у журналістській роботі.

Світлана та Олександра з нетерпінням чекали зустрічі зі знаними журналістами. Зізнаються, що в школах тільки й розмов про те, чого цікавого можна буде дізнатися та навчитися на цьогорічній прес-толоці.

І навчитися, і порадитися, і спробувати, адже ЗМІ-толока – передова активних журналістських дій, каже Юлія Скоробогач, координатор шкільної преси столиці. Тут можна себе показати та на інших подивитися.

Також цього дня офіційно стартував ХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Тому  учасники прес-толоки отримали певну фору, щоб здобути перемогу ще й у цьому конкурсі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу