Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник затвердив Пріоритетні напрями роботи Державної інспекції навчальних закладів України на 2014 рік, які попередньо були схвалені на засіданні колегії ДІНЗ 29 листопада.

Відповідно до зазначеного документа, в 2014 році основна увага Державної інспекції зосереджуватиметься на діяльності з удосконалення системи зовнішнього оцінювання якості освіти, її нормативно-правового забезпечення.

Окрім того, реалізовуватимуться заходи із методичного керівництва та координації діяльності місцевих органів управління освітою щодо забезпечення ними проведення ліцензійної та атестаційної діяльності, організації та здійснення заходів державного нагляду (контролю) в підпорядкованих ним навчальних закладах.

Також одним із пріоритетних напрямів роботи ДІНЗ України визначено такий напрям діяльності, як вивчення міжнародного досвіду щодо системи та безпосередньої практики, що існують в іноземних державах, із забезпечення надання навчальними закладами якісних освітніх послуг, а також встановлення контактів зі структурами-відповідниками ДІНЗ України у зарубіжних країнах, започаткування договірної бази двостороннього співробітництва з ними.

За інформацією ДІНЗ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу