Зважитися віддати малюка в садок буває непросто. Це психологічно складний момент як для дитини, так і для мами. Але як повідомляє видання Fox News, відвідування дитячого садка має низку незаперечних переваг.

1. Менше емоційних проблем.

Згідно з останнім дослідженням, опублікованим у JAMA Psychiatry, діти, які ходять в садок, менш залежні від емоційного стану матері. Вони рідше за домашніх дітей мають труднощі в спілкуванні і практично позбавлені симптомів соціальної ізоляції.

2. Можливість зростання.

Якісна програма розвитку в дитячому садку збільшує шанси дитини бути успішною в майбутньому. Кваліфіковані вихователі можуть розпізнати і ще в ранньому віці скоригувати поведінкові проблеми й труднощі з соціалізацією. «Крім того, в дітей, які ходили в садок, буде менше проблем із дисципліною в школі», – додає Хейлі Хіршман, клінічний психолог із міста Парсіпанні (Нью- Джерсі).

3. Менше застуд у майбутньому.

За даними дослідження, опублікованому в журналі JAMA Pediatrics, діти, які відвідували садочки до 2,5 років, частіше хворіли на респіраторні захворювання та вушні інфекції, але були менш хворобливими в початковій школі, ніж ті, хто перебував удома. Це пояснюється тим, що їхній імунітет пройшов своєрідне «тренування» і достатньо зміцнів, щоб захистити організм від інфекцій.

4. Високі інтелектуальні здібності.

Дослідження показують, що діти, які відвідували дитячий садок, у ранньому віці мають більш високий інтелект, ніж ті, хто виріс удома. У «дитсадівських» дітей більше можливостей спостерігати навколишній світ, вони навчаються виконувати паралельні процеси та контактують із великою кількістю людей, каже доктор Франсін Ледерер, клінічний психолог із Лос-Анджелеса ( Каліфорнія ).

5. Краща поведінка.

Одна з найбільших переваг відвідування садка – це рання соціалізація. У дитсадку діти вчаться ділитися, вирішувати власні проблеми, бути командними гравцями. У групі, де вихователі достатньо кваліфіковані, дитина рано навчиться вирішувати конфліктні питання за допомогою слів.

6. Менший стрес для мами.

Згідно зі статистикою, мами, які весь час перебувають удома з дітьми, більше схильні до депресій і пригніченого стану. Це правило працює не для всіх, але, якщо ви почуватиметеся краще, вийшовши на роботу, можливо, варто задуматися про садок?

За матеріалами сайту deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *