5 грудня 2013 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбудеться відкрита лекція відомого російського художника Нікаса Сафронова. Захід організовується в рамках проведення персональної виставки Нікаса Сафронова «Избранное», що проходитиме з 4 грудня 2013 р. до 16 лютого 2014 р. у «Музеї історії Києва». Навіть найвимогливіший відвідувач виставки знайде тут щось до душі: пейзажі, сюжетний живопис, портрети і, звісно ж, полотна в знаменитому стилі «Dreаm vision», завдяки якому художник потрапив до Книги рекордів Гіннесу.

Нікас Сафронов є одним із видатних сучасних російських художників, які успішно працюють у багатьох жанрах. З його роботами більшість глядачів знайома з журнальних репродукцій, оскільки основна частина картин художника знаходиться в приватних колекціях у Росії та за кордоном, а також у музеях Західної Європи й Америки. Персональні виставки Нікаса Сафронова проводяться як  у Росії, так і за кордоном.

Під час лекції в Київському національному університеті будівництва і архітектури Нікас Сафронов поспілкується із студентами університету, розповість їм про сучасне мистецтво. Зокрема, художник  порушить такі теми:

· Основні напрями розвитку сучасного мистецтва

· Проблеми творчого зростання сучасних представників мистецтва

· Роль PR-стратегій у просуванні мистецтва

· Основоположні причини успіху

Початок лекції – о 12.20.

Місце проведення – ауд. 101 архітектурного корпусу Київського національного університету будівництва і архітектури (м. Київ, вул. Кліменка, 4).

КНУБА запрошує всіх зацікавлених відвідати захід і подискутувати з відомим художником про сучасне мистецтво!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу