Чи готова українська молодь захищати свої права та інтереси в Європейському суді з прав людини? - 20131127 144142Днями  з ініціативи кафедри цивільно-правових дисциплін Національного університету ДПС України була організована зустріч студентів юридичного факультету з юристом по захисту інтересів фізичних та юридичних осіб у Європейському суді, начальником відділу супроводження виконавчого провадження банку В’ячеславом Борейком.

Доповідач провів лекційно-тренінгове заняття на тему «Психологічні аспекти готовності української молоді до захисту своїх прав та інтересів у Європейському суді з прав людини». Лекція-тренінг складалася з двох тематичних спрямованостей, які вдало поєднувалися і додавали цікавості. По-перше, було надано досить пізнавальну інформацію щодо діяльності Європейського суду з прав людини (можливість та підстави звернення, строки, доступність, особливості розгляду, вірогідність виграти справу в Європейському суді тощо), а по-друге, теоретичний матеріал доповнювався практичною частиною – проведенням тестових і проективних методик визначення рівня готовності студентів до захисту своїх прав у суді.

Чи готова українська молодь захищати свої права та інтереси в Європейському суді з прав людини? - 20131127 144156Студенти отримали масу задоволення від участі в лекції-тренінгу, поглибили свої знання з цивільного процесу, мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавили.

Проведення таких занять підвищує інтелектуальні здібності, практичні навички, усвідомлення особливостей рівня самооцінки студентів; сприяє пошуку нових креативних ідей; урізноманітнює підходи для вирішення життєвих завдань.

Видавничо-інформаційний центр Національного університету державної податкової служби України

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *