Нещодавно в Київському фінансово-економічному коледжі відбувся розважальний конкурс «Битва юристів». На конкурс були запрошені: директор коледжу Наталія Руденко, голова профкому студентів і курсантів університету Дмитро Педченко, методист відділу організаційно-методичної роботи з проблем виховання Національного університету державної податкової служби України Дмитро Захарченко.

Щоб здобути перемогу, студентам треба було пройти непрості випробування. У першому етапі вони мали представити кожен свою команду, в другому – вигадати завдання для суперника, а в третьому – якнайкраще заспівати пісню на юридичну тематику. Учасники команд «Верхівка влади» (гр. П-42), «Сім’я Барона» (гр. П-43), «Юристи-терористи» (гр. П-44), «Фантастична П’ятірка» (гр. П-46) активно обговорювали запитання, давали цікаві та неоднозначні відповіді. У фіналі перемогу здобула команда «Фантастична П’ятірка».

Цей захід пройшов у рамках тижня циклової комісії юридичних дисциплін КФЕКу. Організатори ? викладачі юридичних дисциплін Оксана Тарасенко та Інна Дорошенко.

Учасники були нагороджені цінними подарунками та дипломами. Усі присутні отримали задоволення та позитивні емоцій.

Видавничо-інформаційний центр Національного університету державної податкової служби України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу