Студент Переяслав-Хмельницького університету – чемпіон України з боксу! - DSC 07014 – 6 листопада у Вінниці триває чемпіонат України з боксу. У ньому взяв участь студент четвертого курсу факультету фізичного виховання нашого університету Тарас Неудачин (21 рік). Попри велику конкуренцію у ваговій категорії +91 кг наш студент виборов перше місце. Хлопець займається боксом із 11 років у досвідченого наставника Юрія Гринера.

— Тарасе, а чому саме бокс? Пам’ятаєш свою першу перемогу?

— Спершу, як будь-якому хлопцю, мені просто подобалося боротися. Дізнався від друзів, що в місті Олександрія (там раніше проживав) є боксерська секція. Прийшов туди і сказав Юрію Гринеру: «Мрію бути боксером!». Навчався в школі в другу зміну, тому доводилося тренуватися з восьмої ранку, але мене це не лякало! Ні разу навіть і не подумав, що зможу залишити свої заняття.

Першу перемогу здобув у 2007 році на чемпіонаті України в Одесі. Оскільки це був мій перший виступ, то дуже старанно до нього готувався. Але не міг навіть і припустити, що займу друге місце, бо суперниками були сильніші за мене і досвідченіші бійці. Провів три бої й усі їх виграв. Мабуть, 2007 рік став для мене знаковим, бо відтоді брав участь у багатьох чемпіонатах різного рівня і на кожному з них здобував перші місця. Кілька разів на рік беру участь у різноманітних турнірах. До речі, мої бої можна подивитися на сайті Boxing.kr.ua.

Студент Переяслав-Хмельницького університету – чемпіон України з боксу! - після чемпіонату Вінниця з тренером Юрієм Гринером— Чим запам’ятався чемпіонат у Вінниці?

— Перед самим чемпіонатом захворів, ледве тримався на ногах, думав, що не зможу і на ринг вийти… Але в останню мить сконцентрувався, зібрав усі сили і як результат — перше місце! Цей чемпіонат проходив без захисних шоломів. Так я боровся вперше, тому й було удвічі важче побороти супротивників. Із чотирьох боїв 2 — завершив технічним нокаутом, 2 — по балах. Слід відзначити високий організаційний рівень змагань, кваліфіковане суддівство — все це залишило приємне враження.

Попереду дні й тижні щоденних виснажливих випробувань, бо планую й надалі брати участь у чемпіонатах: «Хочеться швидше вийти на ринг, аж руки сверблять у передчутті хорошого поєдинку»!

Людмила Левченко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *